Stylizacja rzęs i brwi

Sztuczne rzęsy mogą diametralnie odmienić wygląd kobiety. To właśnie dzięki nim spojrzenie jest zalotne oraz wyraziste. Niewątpliwym plusem jest również oszczędność czasu. Aplikując sztuczne rzęsy, możemy odpuścić sobie codzienne malowanie. Należy zaznaczyć, że wiele kobiet nie posiada długich i grubych rzęs, co może powodować kompleksy. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat sztucznych rzęs. Są one znane już od wielu pokoleń.

Wierzę w manicure. Wierzę w przebieranie się. Wierzę w dbanie o siebie w czasie wolnym i noszenie szminki. Wierzę w róż. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najładniejsze dziewczyny.

Audrey Hepburn

Aktualnie zabieg przedłużania rzęs cieszy się największym zainteresowaniem. Trwa on około 1,5-2 godziny. Wykonuje się go wyłącznie u doświadczonej stylistki, która posiada niezbędne akcesoria. Należy zaznaczyć, że efekt utrzymuje się miesiąc — półtora miesiąca. Rzęsy przedłużane metodą objętościową mogą wyglądać subtelnie i naturalnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby były one gęste, grube i długie. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

Przedłużanie rzęs metodą objętościową wymaga systematycznego uzupełniania ubytków. Sztuczne rzęsy wypadają, co jest związane z naturalnym cyklem życia rzęs. Są one przyklejane do naturalnych włosków. Prawidłowo przeprowadzone przedłużanie nie obciąża naturalnych rzęs, co stanowi wielką zaletę.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 – to podstawowa metoda. Uzyskany efekt jest wyrazisty, a zarazem bardzo naturalny. Podczas zabiegu dokleja się jedną sztuczną rzęsę do jednej rzęsy naturalnej. Plusem jest fakt, że ta metoda nie obciąża naturalnych włosków. Rzęsa syntetyczna jest lekka, a więc nawet rezygnując z przedłużania, nie zauważymy ubytków. Chcąc utrzymać efekt, należy uzupełniać rzęsy przynajmniej raz na cztery tygodnie.

Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi 2D-10D – metoda ta polega na doklejeniu kilku sztucznych rzęs do rzęsy naturalnej. Wszystko zależy od indywidualnego wyboru. W przypadku metody 2D dokleja się dwie sztuczne rzęsy do jednej naturalnej. Analogicznie obydwa się to w pozostałych przypadkach. Decydując się na metodę 10D, doklejamy aż dziesięć rzęs sztucznych do jednej naturalnej. To doskonała opcja dla kobiet, które chcą uzyskać mocny i nieco teatralny efekt. Spojrzenie będzie magnetyzujące i przeszywające. Pamiętajmy, że tutaj liczy się przede wszystkim jakość rzęs. Muszą być one wyjątkowo lekkie, tak aby nie stanowiły zbyt dużego obciążenia dla naturalnych włosów i powieki. Ogromną rolę odgrywa również fachowa aplikacja. Tu sprawdzisz ile może kosztować przedłużanie rzęs metodami objętościowymi.